Čo ponúkam

Sprevádzam ľudí na kurzoch a workshopoch, ale vo veľkej miere aj individuálne. Používam základné princípy, ktoré nám pomáhajú na ceste k celistvosti. Počas výcviku sa zaoberáme rôznymi pohybovými situáciami – expresivitou ducha v priestore, hlbším liečivým dotykom, vnímaním štruktúr tela a vedomia v nich, systému umiestnenia pozornosti (Awareness Positioning System), ktorý sa používa v holotropnej praxi.

Niekedy je to o osobnej konzultácií a ľudskom kontakte, niekedy o tréningu na horách spojeného s nasledovaním momentálneho procesu. Niekdy zase o vzdelávaní cez skype a pomáhaní s porozumením súvislostí, ktoré vyvstanú počas praxe. S každým človekom je to iné. Záleží čo práve potrebuješ, aké máš k tomu podmienky, a čo práve v tomto životnom období preferuješ. Organizujem taktiež skupinové sústredenia a výcviky, ktoré sú zamerané na spoločný proces skupiny a hlbšie vnútorné zážitky.

Mojou snahou je byť sprievodcom v procesoch liečenia, stabilizácie, či sebarozvoja na rôznych úrovniach. Spoločne hľadáme stratégie a riešenia, či už pri bežnejších životných výzvach, alebo aj pri intenzívnych zmenách, ktoré prináša osobná duchovná transformácia (spiritual emergency). Veľa sa sústredím na vzdelávanie a prinášanie najnovších informácií o tele a ľudskej psyché. Veľa sa zameriavam na novšie spôsoby porozumenia pohybu a telu ako takému a požívaniu základných psycho-somatických princípov.

Cenník:

1 hodina práca s telom, kranio, terapeutický bodywork – 30 eur

2 hodiny – individuálne sprevádzanie – kombinácia hľadanie stratégie, osobnej praxe a práce s telom  – 60 euro

4 hodiny – 120 euro

6 hodín – 180 euro

9 hodín – celodenka 250 eur

V prípade, že vnútorne cítiš, že by si chcel so mnou začať pracovať, ale si momentálne v zlej finančnej situácii, neboj sa mi ozvať. Pokúsime sa spoločne nájsť spôsob, ako to vymyslieť a udržať rovnováhu výmeny energií.

email: martin.duris82@gmail.com

mobil: 0949 141 025