Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Holotropná práca s dychom/ Bojkovice

29 septembra @ 17:00 - 30 septembra @ 21:00

Tento workshop holotropného dýchania a meditácie je pozvánkou k vlastnému liečeniu, sebaspoznávaniu a evolúcii. Holotropné dýchanie nám pomáha spojiť sa s koreňmi našich emočných a psychosomatických výziev, ale aj našej Osobnej Sily a odvahy. Počas tohto workshopu zažijeme dve sedenia – jedno ako dýchajúci a jedno ako “sitter”, partner dýchajúceho. Tieto dve sedenia nám ponúknu cestu k zmeneným stavom vedomia bezpečným spôsobom a v chránenom prostredí. Hlbšie cítenie seba samého a zmené stavy vedomia nám pomáhajú k napojeniu sa na vlastnú vnútornú múdrosť, liečivú inteligenciu tela a transformačnú silu. Táto vlastná vnútorná múdrosť nás vedie k častiam nášho bytia, ktoré zadržujú určitý energetický náboj a sú pripravené byť zprocesované a integrované kreatívnym spôsobom.
Holotropné dýchanie môže zaujímať ľudí:
-ktorí hľadajú spôsob liečenia cez vlastnú osobnú skúsenosť
-ktorí zažívajú psycho-sprituálne výzvy a hľadajú kontakt k hlbšej múdrosti a vhľadu
-ktorí chcú uvoľniť nedokončené a nevyriešené veci z minulosti
-ktorí chcú porozumieť emočným koreňom fyzických či mentálnych problémov
-ktorí chcú expandovať svoje vedomie a ďalej spoznávať svoju duchovnú cestu
Piatok: 17:00 – 21:00
Sobota: 8:30-21:00
Cena: 3.200 czk
Miesto: Krhov 108, Bojkovice , https://www.ustrani.cz/kontakt/
Registrácia: martin.duris82@gmail.com / 0949 141 025
Facilitátori: Martin Ďuriš
Martin Ďuriš je pohybovo-somatický terapeut a lektor, ktorý sa špecializuje na integrálnu holotropnú prax a vedomú pohybovo-somatickú prácu, ako nástroj pre hlbšie seba-spoznávanie a rozvoj. Úprimne ho zaujíma téma zdravia ako taká, v jeho mnohých podobách. Vo Veľkej Británii študoval Health & Physical Activity Foundation Degree. Tento smer je zameraný na “health promotion”. Základnou témou je rozvoj jedinca a komunity cez fyzickú aktivitu a umenie. Táto téma ostáva aj naďalej jeho hlavným zámerom a predmetom ďalšieho štúdia.
Základ jeho práce tvorí integrálna jogová terapia, ktorú vyštudoval pod vedením Dr.Ganesha Mohana a Dr. Güntera Niessena, ktorí efektívne prepájajú múdrosť odkazu jogy a užitočné poznatky modernej medicíny. Jeho život a spôsob práce veľmi ovplyvňujú prístupy k telu a vedomiu človeka, ktoré pochádzajú z rôznych tradícií múdrosti, bojových umení a šamanizmu. Tieto princípy môžeme nájsť aj v modernej medicíne, osteopatii, či súčasných pohybovo-somatických terapeutických smeroch. Zjednocujúci princíp, ktorý spája to prastaré, s tým súčasným, je pohyb vody, dotyk, frekvencia a rešpekt voči sile Vnútorného Liečiteľa, ktorú ma k dispozícii každý z nás. A práve tieto princípy, tvoria základ Martinovej práce.
Martin je facilitátorom holotropného dýchania a integrálnej holotropnej terapie. Grof Transpersonal Training je zameraný na transpersonálnu psychológiu, zmenené stavy vedomia, hlbšiu prácu s telom a vedomím. Veľkou inšpiráciou je pre neho aj naďalej proces orientovaná práca a nasledovanie živosti Poľa. Martin pristupuje ku klientom celostným prístupom, kde logicky a citlivo spája poznatky a princípy z rôznych smerov východu a západu, ktoré podporujú zdravie človeka a komunity.

Podrobnosti

Začiatok:
29 septembra @ 17:00
Koniec:
30 septembra @ 21:00